O NAS

Zainteresowany?

Firma Pomoc drogowa działa w pomorskim od 2010 roku i świadczy szerokie usługi związane z branżą samochodową. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Gdańsk, przy ul. Żuławskiej 88. Nasza flota stacjonuje w różnych częściach Gdańska co pozwala na szybkie dotarcie do każdego zgłoszenia.

 

Przez tyle lat nauczyliśmy się rozpoznawać i naprawiać usterki na miejscu zdarzenia. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy miło i fachowo obsłużą Państwa w nieprzyjemnych chwilach na drodze. To właśnie dzięki wykwalifikowanym pracownikom i niskim cenom znajdujemy się w czołówce firm z tej branży.

 

Oprócz pomocy drogowej (Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot) i napraw we własnym warsztacie świadczymy również usługi z zakresu holowania i transportu.Podczas wieloletniej działalności pomagaliśmy w przewozie pojazdów z Niemiec, Austrii, Francji, Czech, Słowacji czy Hiszpanii. Holujemy osobówki, samochody dostawcze, maszyny rolnicze i budowlane i inne, często nietypowe pojazdy i towary. Polecamy Państwu nasz transport i holowanie.

 

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i warsztatami (mechaniczne, blacharsko-lakiernicze). Pomagamy w sprowadzaniu uszkodzonych samochodów z zagranicy. Prowadzimy skup samochodów z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. I co najważniejsze, wszystko solidnie, szybko i w świetnych cenach! 

 

Wszystkie ceny negocjujemy indywidualnie z Klientem. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, firmami i flotami. Przy stałej współpracy atrakcyjne rabaty.

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobiście w siedzibie firmy.

Zadzwoń

 

 

 

 

 

 

510 87 85 85

510 87 85 85

POMOC DROGOWA TRÓJMIASTO

Copyright © 2020. All right reserved.